DRYWA Serwis

O warsztacie!

Od 2004 roku firma DRYWA Serwis uczestniczy w elitarnym programie Acoat Selected, który skupia 30 najlepszych zakładów lakierniczych w całej Polsce. W ramach tego programu przechodzimy kilka razy do roku trzydniowe szkolenia poświęcone najnowocześniejszym technologiom lakierniczym w Europie oraz prezentacji najnowocześniejszego sprzętu do napraw samochodów.

Uczestniczyliśmy w specjalistycznym, bardzo rozbudowanym projekcie szkoleniowym przeznaczonym dla liderów w swojej branży "Akademia Sikkensa", gdzie nasz pracownik uzyskał jeden z 3 najlepszych wyników w Polsce.

Prace wykonujemy w dwóch halach, w których znajdują się wydzielone strefy blacharni i lakierni.

Foto-1

Foto-2

Nasze wyposażenie obejmuje kompletny osprzęt niezbędny do przeprowadzania napraw na wysokim poziomie między innymi dwie ramy do napraw karoserii w tym jedna z systemem pomiarowym Car-o-Liner, obsługi systemów klimatyzacji, kompleksową obsługę układu jezdnego z badaniem elementów zawieszenia i hamulców na linii diagnostycznej, stanowisko pomiaru geometrii zawieszenia i inne.

Foto-1

Foto-2

Lakiernia wyposażona jest w profesjonalną kabinę lakierniczą firmy SAICO oraz strefę przygotowawczą SAICO, mobilne systemy odssysania pyłów, promienniki IRT oraz własną mieszalnię lakierów wodorościeńczalnych Sikkens.

Foto-1

Foto-2

Największym kapitałem firmy jest doskonale wyształcony personel. Pracownicy stale uczestniczą w cyklach szkoleń, podnosząc swoje kwalifikacje mając możliwość poznawania i wprowadzania do swojej pracy innowacyjnych materiałów oraz sprzętów do napraw.